Главная » Без рубрики » Національний Фестиваль Вина Молдови

Національний Фестиваль Вина Молдови

1starii_orhei17si1 789620_original C-Moldova moldova_pic_03

Національний Фестиваль Вина Молдови
30 вересня – 3 жовтня 2016 року
Дводений тур до Молдови з проживання і харчуванням.
Вартість – 1750 грн/особа

ДЕНЬ ПЕРШИЙ
00:00 Виїзд опівночі з Черкас, нічний переїзд Черкаси
05:30 Перетин кордону, 60 хвилин (приблизно).Wine-of-Moldova_Redescopera-Moldova_1
08:00 Приїзд до готелю. Оформлення, відпочинок, вільний час. 60 хв.
09:00 Екскурсія містом Кишинів
10:00 Відкриття свята
11:30 Від’їзд до Старого Оргея
12:30 Екскурсійна програма
13:00 Обід в сільській молдавській садибі
14:00 Повернення до Кишиневу
15:00 Участь в Святі Вина
20:00 Повернення до готелю автобусом, хто пізніше – своїми силамиNatsionalnyj-den-vina-v-Kishineve_glav3

ДЕНЬ ДРУГИЙ
08:00 Сніданок
09:00 Переїзд до Милешт 18 км – приблизно 26 хв
09:30 Екскурсія по підземному комплексу 2 години 11:30 Повернення в Кишинів
12:00 Вільний час
15:00 Від’їзд до Черкас.
23:00 – 02:00 (орієнтовно) Повернення до м. Черкаси

У вартості:Natsionalnyj-den-vina-v-Kishineve_glav2

  • Переїзд комфортабельним автобусом,
  • страховка,
  • готель(зручності в блоці) Zarea* із сніданком,
  • екскурсія по Кишиневу,
  • поїздка в Старий Оргей з обідом в молдавській садибі, національна кухня з вином,
  • відвідування підземного винного міста Milestii Mici з дегустацією.

Закордонний паспорт обов’язково!

Опис туру.

Вино в Молдові – більше ніж вино. Це безумовний символ республіки, яка на карті і справді нагадує виноградне гроно.
У цей день кожен бажаючий зможе знайти істину. Виноробство у Молдавії – в генах. У кожному дворі – винзавод, і кожен молдаванин – гурман. Свято відкривається парадом виноробів – видовищем яскравим і барвистим, що включає в себе музично-хореографічні композиції. На «Молдэкспо» проходить безліч різноманітних питно-закусочно-розважальних заходів. Два дні жителів і гостей столиці розважають художні колективи. Закінчується свято великою хорою – молдавським танцем, який всіх об’єднує, неодмінною умовою танцю є сплетені руки танцюючих.

Кишинів
Столиця Республіки Молдова. Місто з білого каменю Кишинів, з назвою якого пов’язано багато знаних імен: Петро Могила й Іван Мазепа, Олександр Пушкін і Кантемір. Більше дізнайтесь з посилань внизу та на екскурсії.

Старий Оргей
Унікальна пам’ятка природи, утворений річкою Реут звивистий меандр. Що примусило Реут протікати таким несподіваним зашмарком-каньйоном донині невідомо. Є версія про падіння величезного метеориту, що утворив гигантську кальдеру. З давніх-давен, ще перших віків християнства в цих вапнякових скелях було засновано монастир, який існує і сьогодні. В глибині каньйону притулилося крихітне село Бутучень, яке зараз спеціалізується на агротуризмі. Пам’ятка природи й археології (тут жили ще за римських часів фракійські племена гетів, яких вважають генетичними предками молдован) в 2009 році зайняла 4-те місце серед наймальовничіших куточків Східної Європи.

Малі Милешти
Село Малі Милешти є одним з найбільш старовинних сіл Молдови, про що свідчать записи в давніх літописних книгах.
У старовинних хроніках записано, що Господар Петру Рареш Воєвод особливої милістю дарує своєму онукові Лашко із села Ішновець три села, два з яких знаходяться нижче, а одне вище витоку річки Ішновець. Лашко також мав численним потомством, і відповідним указом «в якості вотчин і спадщини» одягнули його тутешніми угіддями. Спадкоємцям слід було «отримувати доход за весь час свого володіння» з згаданих земель. Одного з рідних Лашко звали Мілей. Він увічнив ім’я власне у прийдешньому і назвав подароване йому село Мilestii, прийнявши посильну участь у створенні унікального і звучного торгового бренду «Milestii Mici». Тутешні старовинні печери примушують фантазувати, а їх окремі відгалуження досягають околиць Кишинева. Перші партії вин в штольні стали закладати в кінці 60-х років, і результати перевершили всі очікування. Вапняк зіграв роль природного регулятора вологості та акумулятора температури (12 градусів), яка круглий рік стабільна. І чим довше вина зберігаються в настільки оптимальних умовах, тим їх якість стає досконалішою. Десятки років сюди звозяться кращі вина Молдови, і тут вони отримують статус чудових марочних і колекційних вин. Малі Милешти як об’єкт для зберігання і витримки вин високої якості було засновано в 1969, і в ті часи являло собою один цех для витримки вин. Зараз з більш як 200 км підземель під вино використовується 64 км. В 2007 році Малі Милешти потрапили в Книгу рекордів Гінеса як найбільше в світі сховище бутильованого вина – 1 500 000 пляшок !