Главная » Без рубрики » Термальна казка Закарпаття

Термальна казка Закарпаття

Термальна казка Закарпаття
Львів — Ужгород — Косино — Мукачево — Чинадієво — Львів

Дати туру

Березень

Квітень

Травень

Червень

Липень

Серпень

25

22

6,27

17

8

12

z001 max-20121116172714916 zamok_sh1 ukr_zam_palanok1

1 день (субота)
08.30 Виїзд зі Львова, від залізничного вокзалу. Переїзд в Ужгород.
Екскурсія по Ужгороду, з відвіданням Ужгородського замку — колишнього родинного маєтку італійських аристократів, де зараз знаходиться краєзнавчий музей. Він є одним із найдавніших замків в Україні (ХIV ст.), і розташований на вершині Замкової гори, над містом, і має вже понад тисячу років, музею народної архітектури і побуту під відкритим небом, Кафедрального собору.
Переїзд в Косино.
Купання в термальних басейнах Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщено п`ять басейнів, три з них термальні.
Цілюща вода курорту піднімається з однієї із трьох діючих, на даний момент, свердловин на Закарпатті. Гарячий гейзер термальної води прямує із самого серця землі, та, згодом, охолоджується на своєму шляху. Глибина свердловини 1190 метрів під землею. На поверхню вода потрапляє з температурою близько +55°C, охолоджується до +41°C і подається у басейни.
Перлиною комплексу є єдиний в Україні цілющий фонтан-ілюзія з кавою, вином, пивом і паленкою.
Дегустація найкращих вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах Берегівського району.
Ночівля.

2 день (неділя)
Переїзд до Мукачева. Відвідання Мукачівського замку „Паланок” 13-17 ст. — середньовічної фортеці з багатою та складною історією. Свого часу замком володіли українські князі Корятовичі, угорські королі, Австрійська династія Габсбургів та князі Трансільванії… Сьогодні тут функціонує історичний музей та картинна галерея. Екскурсія по місту.
Переїзд в Чинадієво. Відвідання замку Шенборн, який був збудований в 1890 році. Цей замок унікальний своєю астрономічною структурою: у ньому 365 вікон (кількість днів в році), 52 кімнати (тижнів), 12 входів (місяців)… ).
Переїзд до Львова. Орієнтовно 19.00 прибуття до Львова.

Вартість туру 650 грн/особа

У вартість входить:

  • проживання 2-3 місне розміщення;
  • транспортні послуги згідно програми;
  • екскурсійні послуги згідно програми;
  • групове страхування від нещасного випадку.

Додатково оплачуються:

  • вхідні квитки (територія замку Шенборна — 8 грн. Мукачівський замок – 10 грн., термальні басейни в Косино – 250 грн./2 год., дегустація вин — 40 грн./особа, Ужгородський замок — 20 грн.)
  • харчування;
  • особисті витрати