Главная » Без рубрики » Тур автобусом з Черкас на ТРАВНЕВІ СВЯТА!

Тур автобусом з Черкас на ТРАВНЕВІ СВЯТА!

Тур автобусом з Черкас на ТРАВНЕВІ СВЯТА!!!vinnitsa-7

В програмі: файне місто Тернопіль, Збараж, Івано-Франківськ, Коломия, Чернівці, Вінниця!!!!!

СУПЕР-МЕГА НАСИЧЕНА ПРОГРАМА!!!

Вартість туру: 1750 грн.

28.04.17 – виїзд ввечері автобусом з м. Черкаси.ternopol-1

29.04.17 – прибуття в м. Збараж. Сніданок самостійно. Огляд замку.
Замок князів Збаразьких — фортифікаційна оборонна споруда в місті Збараж Тернопільської області. Його було поруджено в 1626–1631рр. за проектом італійського архітектора Вінченцо Скамоцци. Замок будувався так, що відображав найновіші на той час досягнення фортифікаційного мистецтва. Складався з палацу, казематних валів, чотирьох бастіонів та рову, наповненого водою. На рогах оборонних валів стояли п’ятикутні вежі. Двоповерховий палац побудований в стилі пізнього Ренесансу.
Вирушаємо до м. Тернопіль. Оглядова екскурсія по місту, у ході якої ми дізнаємось безліч історій, пов’язаних з цим містом. Вільний час. Обід самостійно.ivano-frankovsk_10863311_f59a7c07
Відправлення в м.Івано-Франківськ. Поселення. Вільний вечір.

30.04.17 – Сніданок. Оглядова екскурсія по місту Івано-Франківськ.
Івано-Франківськ — невеличке, дуже затишне, цікаве, багате різними історичними, культурними, архітектурними пам’ятками місто. Коли прогулюєшся по ньому, потрібно в усі очі дивитися по сторонах — кожен будинок являє собою твір мистецтва! Кожен будинок прикрашений маленькими статуями, різними рельєфами, барельєфами.
Відправлення в Коломию. Огляд музею «Писанка».В колекції музею понад 6000 писанок з різних регіонів України та країн світу. Серед експонатів є також писанки з підписами відомих політичних діячів України.
Вільний час. Обід самостійно.
Виїзд в сторону м.Чернівці. Вільний вечір. Трансфер в готель. Поселення.

01.05.17 – Сніданок. Оглядова екскурсія по місту + відвідування родзинки міста — національного університету ім.Ю.Федьковича (колишньої chernovtsyi-4Резиденції Буковинських митрополитів).
Чернівці є одним із наймальовничіших міст України. Його ще називають «Маленьким Парижем». Чернівці відрізняються від інших міст в регіоні завдяки яскравій індивідуальності, неповторній енергетиці та казковій атмосфері. Він зачаровує своєю різноманітністю архітектури, багатою культурною спадщиною і лабіринтами древніх вулиць і площ. Чернівці, безсумнівно, можна назвати одним з найбагатших і найкрасивіших міст Європи.
Національний університет ім.Ю.Федьковича — монументальна, захоплююча дух споруда — пам’ятник архітектури, колишня резиденція православних митрополитів). Об’єкт знаходиться під захистом ЮНЕСКО (входить в список об’єктів всесвітньої спадщини) — так званий «український Оксфорд».
Обід самостійно.
Відправлення в м.Вінниця. Вечірнє шоу фонтанів «Рошен».13591_800x600_chernovcy-univer
Світломузичний фонтан Рошен — найбільший плавучий фонтан України і один із найбільших фонтанів, зведених на території Європи. Він по праву увійшов в десятку найбільш видовищних і найцікавіших фонтанів світу. На сьогоднішній день є одним з основних символів Вінниці і занесений практично в усі туристичні путівники України. Ви отримаєте неймовірні емоції від перегляду водно-світлового лазерного шоу, аналогів якому Ви не знайдете ні в якому іншому куточку України.
Приємно стомлені та щасливі відправляємося додому!!!!!!

У вартість включено:

  • проїзд,
  • проживання в готелі (2 ночі),
  • 2 сніданки,
  • екскурсійне обслуговування,vinnitsa
  • супровід,
  • страховка.

У вартість не включено:

  • вхідні квитки,
  • додаткове харчування,
  • особисті витрати.