Главная » Без рубрики » Автобусний тур у Львів на вихідні

Автобусний тур у Львів на вихідні

motto.net_.ua-70456lvov-3ЛЬВІВ НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ !
Виїзд 23 серпня 2017 р. о 22.00
Вартість: 1750 грн

ПРОГРАМА ТУРУ

 

День

Об’єкти Вартість
1 день Відправлення о 22.00 від зупинки«Дружба Народів» Трансфер входить в вартість туру
2 день Прибуття у Львів
Оглядова екскурсія стародавнім Львовом Екскурсійний супровід входить у вартість туру
Підйом на Замкову гору.

За́мкова гора́  — один з пагорбів у місті Львові, найвища точка міста — 413 м над рівнем моря. На вершині розташований оглядовий майданчик, до якого веде спіральна пішохідна доріжка. Майданчик та доріжка освітлюються в темну пору доби.

Аптека-музей «Під чорним орлом», найдавніша з існуючих у Львові аптек, діє уже понад два з половиною століття. Це єдина в Україні та Європі діюча аптека-музей. Тут, поряд з аптекою, функціонує унікальний музейний комплекс, у якому демонструються рідкісні експонати, зібрані науковцями, фармацевтами та колекціонерами-ентузіастами. дорослий – 10   грн./люд. , дитячий 5 грн/люд.
Екскурсія в Оперний театр.

Відкрився театр для глядача 4 жовтня 1900 р. прем’єрою лірико-драматичної опери «Янек» Владислава Желенського – про життя карпатських верховинців. Головну партію співав український тенор Олександр Мишуга. В урочистому відкритті взяли участь художник Генрик Семирадський, письменник Генрик Сенкевич, композитор Ігнацій Ян Падеревський та делегації з різних європейських театрів. Сьогодні в оперному театрі працюють понад 40 солістів, балетна трупа (60 артистів), хор (60 артистів), симфонічний оркестр (90 музикантів). Зараз у репертуарі театру 22 опери, 3 оперети та близько 20 балетів. Всі опери йдуть мовою оригіналу (італійською, французькою, російською, польською). Для зручності глядачів над сценою розміщене табло з рухомим рядком, що подає переклад змісту вистави українською мовою.

40 грн./люд
Вечеря Факультативно
Вільний час.
3 день Сніданок Факультативно
Личаківське кладовище – відоме меморіальне кладовище у Львові площею 40 га. На Личаківському цвинтарі налічується понад 3000 надгробків і пам’ятників. Серед которихтворенія відомих архітекторів і скульпторів: Антона і Іоганна Шімзеров, Гартмана Вітвера, Абеля Марії Пер’є, Пауля Еутеле, Юліана Марківського, Сергія Литвиненка, Паріса Філіпов, Тадеуша Баронча, Леонардо Марконі, Григорія Кузневіча та багатьох інших відомих скульпторів. про які ми не згадали. У Львові на Личаківському цвинтарі поховані відомі люди: Іван Франко, Маркіян Шашкевич, Стефан Банах, Регіна Марковська, Марія Конопницької, Ісідор Шараневіч, Богдан Дедіцкій, Клавдія Алексевіч, Іван Кріпьякевіч, Ірина Вільде, Артур Гротгер, Ігор Білозір, Віктор Чукаріна, цей список можна продовжувати дуже довго, але краще один раз побачити. дорослий – 25   грн./люд. , дитячий 15 грн/люд. + екскурсія 150 грн. за групу.
Обід / Вечеря. Вільний час Факультативно
4 день Сніданок. Виселення Факультативно
Екскурсія замками Львівщини. Ви відвідаєте замки в Олеському, Підгірцях.
Олеський замок – видатна пам’ятка архітектури та історії XIII-XVIII ст. У XIV ст. –  могутня давньоруська фортеця. В XV-XVI ст. замок став магнатською резиденцією і в 1620-х рр. був перебудований у дусі прикладного мистецтва XIX ст. Серед експозицій музею – ікони, портрети, натюрморти, великі батальні полотна, меблі, шпалери, значна колекція скульптури львівської школи XIV-XVIII ст. Біля замку знаходиться пристосований для музейних потреб колишній монастир капуцинів. Замок і монастир оточені мальовничим парком.  Вартість вхідного квитка дорослий 30 грн, дитячий 10 грн
Підгорецький замок – діамант першої величини у світовій історії та культурі, будувався татарами, турками, українцями, поляками, італійцями, французами во Славу Господа і за єдиною національною ознакою. Ця ознака – людина Культури, високого Духу і творчості. Вхідний квиток  дорослий 30 грн, дитячий 10 грн.
Приїзд в місто Почаїв. Екскурсiя по архiтектурному комплексу Почаївської Свято-Троїцької лаври (проводиться монахом):Свято-Успенський собор (1771–82 pp., арх. Г.Гофман), Троїцький собор (1906–12 pp., арх. А.Щусєв), келії (1771–80 pp.), Архієрейський дім (1825 p.), дзвінниця (1861–69 pp.) висотою 65м., надбрамний корпус (1835 p.) та інші святині. Супровід  входить у вартість туру
Виїзд в село Онишківці. Джерело Святої Анни. Купальня Святої Анни. Супровід входить у вартість туру
5 день Приїзд в Черкаси (Орієнтовно 4-5 година ранку).
 • “Криївка” – секретне місце в центрі Львова, куди потрапити можна тільки знаючи парольk_2OjDb3mk8
 • “Пошта на Друкарській” – поштове відділення міста, де можна побачити величезну колекцію листівок і скуштувати фірмову поштову каву і смачні десерти.
 • “Гасова лямпа” – тут Ви можете зустріти творців гасової лампи і покуштувати незвичайні настойки: “бензівку”, “нафтівку”, “гасівку”.
 • “М’яса і справедливості!” – Ресторан, де живе і керує львівський кат. Величезний вибір м’ясних страв!
 • “Львівська копальня кави”, де Ви можете спуститися в шахту і подивитися, як видобувають каву під землею
 • “Під золотою розою” – єврейська кнайпа, де в меню відсутні ціни і за кожну страву прийдеться поторгуватися.
 • “Дім легенд “- казковий будинок, де живе сажотрус і оживають чудеса.

 

До вартості включено:8181ea2b6becdaa9d7ea0a3fbc7c3480

 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • проживання в 4х-6ти місних номерах (2 ночі), (доплата за розміщення в 2х містному номері 130 грн. з особи на добу)
 • екскурсійне обслуговування,
 • сніданок+обід на другий день,
 • страховка.

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки,
 • харчування,
 • власні витрати.