Главная » Без рубрики » БУКИ – ландшафтний парк на річці Роставиця + парк “ОЛЕКСАНДРІЯ”

БУКИ – ландшафтний парк на річці Роставиця + парк “ОЛЕКСАНДРІЯ”

72478_800x600_buki1БУКИ – ландшафтний парк на річці Роставиця + парк “ОЛЕКСАНДРІЯ”buki_kievskoy_obl._15

Вартість 470 грн

С. БУКИ. ЛАНДШАФТНИЙ ПАРК.
Зараз це місце перетворилося в один із найкрасивіших парків в Україні. Одночасно це ще й місце проживання сім’ї Івана Суслова, його маєток розташований прямо на території парку. Раніше доступ для відвідувачів було відкрито по всій тер иторії, можна було навіть підходити до самого будинку. Однак незабаром стався неприємний інцидент: дружина Івана Суслова намагалася пройти до дверей, але її не пустили туристи, що фотографувалися біля входу, мовляв “почекайте своєї черги”. Після цього доступ до будинку закрили.
Парк складається з двох частин: храмового комплексу з фонтаном і самого ландшафтного парку. Вхід на територію безкоштовний. Однак у деякі частини парку можна потрапити _MG_0543_SMлише з екскурсоводом.
Під час екскурсії ви зможете дізнатися багато цікавої інформації, побачити поляну казок з дуже красивими казковими фігурами й міні-зоопарк, де живуть лев, ведмеді, олені, вовченята, страус та інші тварини.
Для будівництва храмового комплексу та проектування парку був запрошений архітектор Юрій Бабич. Незважаючи на те, що він уже був досить відомий, цей комплекс, ймовірно, найбільш значуща його робота, за яку він отримав державну премію. Окремі елементи були змінені самим Іваном Сусловим, як, наприклад, дах по боках храму у вигляді величезних голубів.
Комплекс включає в себе дзвіницю Святого Даниїла, названу на честь Данила Кучми, батька колишнього президента України.
Кияни, напевно, пам’ятають фонтан, який стояв на Майдані Незалежності до реконструкції. Після реконструкції площі в 2001 році розібраний фонтан багато років припадав пилом на одному зі столичних складів, і його деталі потихеньку розтягували. Іван Суслов організував транспортування фонтана в село Буки, де його два роки ремонтували. Кілька металевих пелюсток чаші відлили заново, було замінено насосне обладнання і граніт, встановлено додаткове освітлення. У 2011 році фонтан було відкрито і відтепер він зустрічає гостей біля входу в парк.
У парку побудована міні-ГЕС, яка забезпечує електрикою всю територію. ГЕС дуже органічно вписана в ландшафт і є елементом парку. Планується побудувати каскад таких невеликих ГЕС для забезпечення електроенергією всього Сквирського району.
park-aleksandria1М. БІЛА ЦЕРКВА. ДЕНДРОЛОГІЧНИЙ ПАРК.98b0ee2-3
Найбільший дендропарк України – площа 400,67 га;
Найстаріший дендропарк України – заснований в 1788 році. Дендропарк є найстарішою установою подібного типу не тільки в Україні, але і в Європі. На його території зростає біля 5 тис. дерев віком понад 200 років (серед них біля 700 інтродукованих).
Унікальні колекції рослин нараховують більше 2500 видів та внутрішньовидових таксонів деревних та трав’янистих рослин, серед яких найбільша в Україні колекція тису (4 вида і 22 культивара), ялівцю (4 вида і 83 культивара), старовинних сортів яблуні (117 сортів);
Діброва парку є найбільшою із старовікових (середній вік дубів 250 років, максимальний — понад 500 років) і чистою із заплавних дібров України (можливо навіть Європи) — площа 44,6 га;
На території парку ростуть найстаріші в Україні тюльпанове дерево і сосна Веймутова, сосна чорна, модрина європейська та ін.e1c2722890629b0241af12a339d99cb1_600x1000

ПРОГРАМА ТУРУ:

07:00 виїзд з м. Черкаси.
10:00 (орієнтовно) с. Буки. Оглядова екскурсія парком та зоопарком.
11:00-13:00 вільний час.
14:00 (орієнтовно) м. Біла Церква. Оглядова екскурсія парком “Олександрія”.
15:00-17:00 вільний час.
20:00 (орієнтовно) прибуття до м. Черкаси.

Вартість: 470 грн дорослий, 450 грн дитячий до 12 років

У вартість входить:

  • трансфер,
  • страховка,
  • екскурсійний супровід.

У вартість не входить:

  • вхідні квитки,
  • харчування.
  • Вартість вхідного квитка з екскурсією до парку в Буках – 50 грн з особи.