Главная » Без рубрики » МЕЖИГІР’Я (МУЗЕЙ КОРУПЦІЇ)

МЕЖИГІР’Я (МУЗЕЙ КОРУПЦІЇ)

МежигіряЗапрошуємо на екскурсіюМежигіря1
«Всі шляхи ведуть до МЕЖИГІР`Я»

Стоимость 550 грн

УВАГА! Вхідні квитки в парк оплачуються окремо. Дорослий 150 грн, дитячий 50 грн

«МЕЖИГІР’Я»

Шановні відвідувачі! Наша компанія запрошує Вас відвідати революційний Київ та побачити на власні очі українське «Царське село» — палаци та парки «Межигір`я».

«Межигір’я» — колишня приватна резиденція Віктора Януковича в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, яку він займав з 2002 по 2014 роки. З 1935 до 2007 року Межигір’я було державною урядовою резиденцією, поки не було виведено в приватну власність. У 2012 році Державне управління справами за сто тисяч гривень на рік dmfmdbfj93c1орендувало у фірми «Танталіт» приміщення, облаштувавши його для офіційних зустрічей.
Офіційно орендована Віктором Януковичем земля площею 1,8 га з новозбудованим будинком площею 620 м знаходяться в оточенні земельної власності ТОВ «Танталіт» (129 га) та благодійного фонду «Відродження України» (7,6 га), на території якого, за словами Януковича, знаходиться його «клубний будинок». Інтернет-видання «Українська правда» у своєму журналістському розслідуванні оприлюднило низку документів, що підтверджують зв’язок між організаціями-орендаторами та членами родини й оточенням Януковича. 140-гектарний комплекс «Межигір’я» огороджений п’ятиметровим парканом з довжиною периметра 54 км. На його території розташовано яхтовий причал, кінний клуб, тир, тенісний корт та інші розважально-туристичні комплекси, а також мисливські угіддя.

ВИЇЗД ВІД ДРУЖБИ НАРОДІВ.car1

У вартість входить:

  • проїзд Черкаси- Межигір’я- Черкаси,
  • страховка.