Главная » Без рубрики » Сорочинський ярмарок!

Сорочинський ярмарок!

1Сорочинський ярмарок!1308568428_sorochin_yarmarka
24-26 серпня (щоденно)
ВАРТІСТЬ 319 грн.

А Ви були на Сорочинському ярмарку? Ні? Обов′язково побувайте — Ви навіть не уявляєте, скільки тут національного колориту та творів традиційних українських ремесел! Ще Гоголь захоплювався багатством і різноманіттям творів, які щорічно привозяться з усієї України на цей найбільший і найгаласливіший ярмарок.
Адже щороку Сорочинський ярмарок відвідує більше 1 мільйона туристів!
Запрошуємо Вас здійснити разом одноденну подорож на Сорочинський ярмарок, який щорічно проводиться в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.
Ви зможете зануритися в неймовірний світ виставково-торгового дійства, спробувати смачні страви та взяти участь в розважальній програмі!

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ17344459

7.00 — ВИЇЗД ВІД ДРУЖБИ НАРОДІВ ЩОДЕННО
7.00 — 9.30 — ПЕРЕЇЗД ЗА МАРШРУТОМ ДО МГАРСЬКОГО МОНАСТИРЯ ТА ЕКСКУРСІЙНИЙ СУПРОВІД
9.30 — 10.30 — МГАРCЬКИЙ МОНАСТИР (Відвідини монастиря, екскурсія)
10.30 — 11.30 ПЕРЕЇЗД ДО СЕЛА ВЕЛИКІ СОРОЧИНЦІ
11.30 — 12.00 ЕКСКУРСІЯ ВЕЛИКИМИ СОРОЧИНЦЯМИ
12.00 — 16.30 — ЯРМАРКУВАННЯ
17.00 — 18.00 — МИРГОРОД — МІСТО КУРОРТ (Огляд міста)

Іван Піддубний — наш богатир. Народився 1871 року на Полтавщині, неподалік містечка Золотоноша, у селі Красенівка в сім’ї селянина Максима Піддубного, козацький рід якого славився великою силою. Іван Піддубний також дістав від предків великий зріст і витривалість, а по лінії матері, яка гарно співала, — тонкий музичний слух і в дитинстві по неділях і святах співав у церковному хорі. Понад двадцять років Піддубний жив у селі, потім найнявся вантажником у севастопольський порт. 1895 року переїхав у Феодосію, де самотужки ????????????????????????????????????почав займатися гімнастичними вправами та гирьовим спортом. 1897 року вперше взяв участь у чемпіонаті з боротьби на поясах у цирку.

Мгарский Спасо-Преображенский монастир засновано 1619 року. Знамениті на весь світ с. Великі Сорочинці –батьківщина М.Гоголя, Спасо-Преображенська церква –усипальня гетьмана України Данила Апостола з унікальним іконостасом 18 століття , площа Національного Сорочинського ярмарку.

  • Оглядова екскурсія по м. Миргороду, знайомство з санаторіями міста-курорту та історією відкриття джерела миргородської мінеральної води, літературно-меморіальний музей класика грузинської літератури 18 ст. Давида Гурамішвілі, знаменита «Миргородська калюжа»
  • Дібрівський кінний завод –перлина рисистого конярства на Україні. Дібрівський кінний завод спеціалізується на вирощуванні рисистих коней орловської та російської породи, в програмі екскурсії відвідування музею кінного заводу, єдиної на Україні кумисної ферми, катання на конях