Главная » Без рубрики » Сорочинський ярмарок!

Сорочинський ярмарок!

1Сорочинський ярмарок!1308568428_sorochin_yarmarka
23, 24 серпня (щоденно)
ВАРТІСТЬ 680 грн.

665 ГРН ДИТЯЧИЙ до 12 років

А Ви були на Сорочинському ярмарку? Ні? Обов′язково побувайте – Ви навіть не уявляєте, скільки тут національного колориту та творів традиційних українських ремесел! Ще Гоголь захоплювався багатством і різноманіттям творів, які щорічно привозяться з усієї України на цей найбільший і найгаласливіший ярмарок.
Адже щороку Сорочинський ярмарок відвідує більше 1 мільйона туристів!
Запрошуємо Вас здійснити разом одноденну подорож на Сорочинський ярмарок, який щорічно проводиться в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.
Ви зможете зануритися в неймовірний світ виставково-торгового дійства, спробувати смачні страви та взяти участь в розважальній програмі!

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ17344459

06.00 – ВИЇЗД ЩОДЕННО
06.00 – 11.00 ПЕРЕЇЗД ДО СЕЛА ВЕЛИКІ СОРОЧИНЦІ
11.00 – 12.00 ЕКСКУРСІЯ ВЕЛИКИМИ СОРОЧИНЦЯМИ
Музей Гоголя у с. Великі Сорочинці, Літературно-меморіальний музей Миколи Гоголя розташований у славному козацькому краї – в селі Великі Сорочинці Полтавської області. Саме на цих землях народився і був хрещений у Спасо-Преображенської церкви майстер художнього слова.
Спасо-Преображенська церква — один із найкращих зразків церковної архітектури Лівобережної України стилю українського бароко початку XVIII століття. Знаходиться у с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Пам’ятка архітектури національного значення.
12.00 – 16.30 – ЯРМАРКУВАННЯ
17.00 – 18.00 – МИРГОРОД – МІСТО КУРОРТ (Огляд міста)

Іван Піддубний – наш богатир. Народився 1871 року на Полтавщині, неподалік містечка Золотоноша, у селі Красенівка в сім’ї селянина Максима Піддубного, козацький рід якого славився великою силою. Іван Піддубний також дістав від предків великий зріст і витривалість, а по лінії матері, яка гарно співала, — тонкий музичний слух і в дитинстві по неділях і святах співав у церковному хорі. Понад двадцять років Піддубний жив у селі, потім найнявся вантажником у севастопольський порт. 1895 року переїхав у Феодосію, де самотужки ????????????????????????????????????почав займатися гімнастичними вправами та гирьовим спортом. 1897 року вперше взяв участь у чемпіонаті з боротьби на поясах у цирку.

Мгарский Спасо-Преображенский монастир засновано 1619 року. Знамениті на весь світ с. Великі Сорочинці –батьківщина М.Гоголя, Спасо-Преображенська церква –усипальня гетьмана України Данила Апостола з унікальним іконостасом 18 століття , площа Національного Сорочинського ярмарку.

  • Оглядова екскурсія по м. Миргороду, знайомство з санаторіями міста-курорту та історією відкриття джерела миргородської мінеральної води, літературно-меморіальний музей класика грузинської літератури 18 ст. Давида Гурамішвілі, знаменита “Миргородська калюжа”
  • Дібрівський кінний завод –перлина рисистого конярства на Україні. Дібрівський кінний завод спеціалізується на вирощуванні рисистих коней орловської та російської породи, в програмі екскурсії відвідування музею кінного заводу, єдиної на Україні кумисної ферми, катання на конях