Главная » Без рубрики » Цвітіння сакури + Замки Закарпаття із Черкасс

Цвітіння сакури + Замки Закарпаття із Черкасс

zamok_sh1 z001 sakura ukr_zam_palanok1 00144-b

Цвітіння сакури + Замки Закарпаття
Вартість 1499 грн
з виїздом з м. Черкаси автобусом

ВЕСНЯНИЙ УЖГОРОД МАНИТЬ ЦВІТОМ САКУРИ!

Масова висадка ужгородських сакур відбулась з 1919 по 1939 рр. В ті часи тут була болотиста місцевість, та мала особливий мікроклімат, який не сприяв росту багатьом рослинам, через це науковці тут вирішили висаджувати сакури. Це дерево — один із символів Японії.
Сакура в Ужгороді вдруге почала поширюватись в 90-х роках ХХ століття. А в 2009 році в місті висадили Алею сакур, що вважається найбільшою в Європі. Японська вишня – визнана візитівкою міста над Ужем.
Йдучи повз ці дерева відчуваєш особливі емоції, коли галасливий людський натовп, що йде до сакури від стоянки машин, раптом замовкає при вигляді квітучого дерева.Люди стоять навколо величезної ошатною сакури, завмерши й затамувавши подих, і тільки зрідка перешіптуються. Всі погляди спрямовані на сакуру. Здається, що ти присутній при якомусь таїнстві.

Програма туру
Дата Опис Вартість
22.04.2016 20.00 Виїзд із міста Черкаси
23.04.2016 Приїзд у село Карпати, Мукачівський район. Закарпатської області. Замок Шенборн — колишній палац, а з 1946 року — санаторій «Карпати». Шенборн — аристократичний німецько-австрійський рід, який нараховує кілька високопоставлених осіб римо-католицького духовенства. Представники цієї родини були найбільшими землевласниками на Закарпатті. Після придушення антигабсбурзького повстання маєтки князя Ракоці та постанців 31 липня 1728 року були подаровані цісарем Карлом VI архієпископу Лотару Францу Шенборну, який доручив керівництво своїми володіннями кузену Фрідріху Карлу Шенборну, як спадкоємцю. Вхідні квитки: загальний – 10 грн., учні – 7 грн
Приїзд у село Чинадієво, Мукачівський район, Закарпатської області. Оглядова екскурсія, замок «Сент-Міклош». Вхідні квитки: добровільні внески
Приїзд у м.Ужгород. Поселення в готель. Оглядова екскурсія містом.
Ужгородський замок. Вхідні квитки:загальний – 25 грн., студентський – 15 грн., дитячий – 10 грн. 
Вільний час. Ночівля в готелі.
24.04.2016 07.30 Сніданок в готелі. Входить  у вартість.
08.15  Виселення з готелю. Виїзд з м. Ужгород
Замок «Паланок» – унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів, один із найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам’яток Закарпаття XIV-XVII століть. Замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м і займає площу 13 930 кв.м. Точної дати заснування замку немає, але в документах, які датуються XI століттям, він уже згадується.  Вхідні квитки:дорослі – 20 грн., студенти, пенсіонери – 15 грн., діти до 14 років – 10 грн.
Приїзд у м. Мукачеве. Оглядова екскурсія містом. Понад 1100 років минуло з часу першої писемної згадки про місто. В літописі Аноніма «Діяння угорців» зазначено про перехід у 896 р. угорського вождя Алмоша (Арпада) через Карпати й захоплення Мукачева, де він 40 днів святкував перемогу. 1263 р. — у грамоті королевича Іштвана V, сина короля Бейли IV, ідеться про те, що село Чинадієво розташовано вище від міста Мукачева.  
Приїзд у м. Берегове. Купання у термальних водах (за бажанням). Термальні джерела в районі міста Берегово, є дуже рідкісними в світі, і їх можна перелічити на пальцях однієї руки. Такі джерела існують лише в Угорщині, Новій Зеландії та на Камчатці.   Вартість: загальний – 120 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери – 100 грн., діти від 120 до 150 см. – 60 грн., діти до 120 см. – безкоштовно; 
Виїзд до м. Черкаси.

У вартість входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом євро класу,
  • проживання,
  • сніданок,
  • страховка.

У вартість не входить:

  • вхідні квитки,
  • харчування (окрім сніданку 24.04.2016)