Главная » Туры выходного дня » Казкова Софіівка м. Умань

Казкова Софіівка м. Умань

Софиевка-2 Sofievka9 400px-Sofievka_ionicheskoe_more 23440361 Sofievka8

Казкова Софіівка м. УМАНЬ  

Вартість: 470 грн дорослий,
450 грн дитячий

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ
09.00 — Виїзд з Черкас
12.30 — 13.30 — екскурсія до музею трипільської культури «Легедзене».sovievka
14.30 — 18.00 — екскурсія парком Софіївка, вільний час.
20.00 — 21.00 — перегляд світло-музичного шоу фонтанів.
21.30 — 01.00 — (орієнтовно) переїзд до м.Черкаси

Uman-.-Dendropark-Sofievka-86Саме тут, далеко від гомінкого багатолюдного урбанізованого життя можна прекрасно відпочити, помріяти, милуючись незвичайним поєднанням витворів садово-паркового мистецтва та романтичною атросферою, що витає у повітрі залишившись ще з часів XVIIIст., коли власник міста Умань, польський магнат С. Потоцький присвятив Софіївку своїй чарівній дружині, грекині Софії Вітт-Потоцькій.
Національний дендрологічний парк «Софіївка» є пам’яткою краєвидного типу садово-паркового мистецтва, побудований у 1796-1800р. Парк був створений у майже безлісій місцевості, розчленованій річкою Кам’янкою, балками та ярами, які врізалися в гранітове підложжя, що часто виходило на поверхню. При створенні парку вдало використано рельєф, але без заздалегідь наміченого плану. У процесі завершення робіт на окремих ділянках були висаджені місцеві та екзотичні деревно-чагарникові рослини, тоді ж були збудовані перші архітектурні споруди та прикрашено «Софіївку» скульптурою, переважно античною.
Головна композиційна вісь парку проходить по річищу Кам’янки, де споруджено ряд штучних басейнів та ставів: Верхній — понад 8 га, Нижній — близько 1,5 га та інші, водоспади (один з них 14 м висотою), шлюзи, каскади, підземну ріку Ахеронт (завдовжки 224 м), водограї (найбільший — до 20 м) тощо.
Парк прикрашають штучні скелі (Левкадська (Бельведерська), Тарпейська й інші), гроти (Венери, «Горішок», «Страху і сумнівів» та інші), павільйони (Флори, Рожевий), альтанки, скульптура.
Завдяки компонуванню різних деревних порід, поєднанню їх з водоймами, скелями й архітектурними спорудами, створено види й перспективи різних планів (Головна алея, Англійський парк, Єлісейські поля та інші).
Коли Людвіг Метцель закінчив будівництво, в’їзд до парку був з боку оранжерей (тобто, з двору сільськогосподарської академії). Тоді приїздили в «Софіївку» на конях по теперішніх вулицях Тищика і Київській.
Польський письменник Станіслав Трембецький у 1806 році присвятив парку поему «Zofiówka», яку пізніше було перекладено на кілька інших мов.7bfc5ce919771f7767f11b31b4f6e20e_semnadtsat_mgnoveniy_vesny_pora_vdokhnoveniya_v_raznykh_stranakh_07

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

  • ПОСЛУГИ ЕКСКУРСОВОДА,
  • ТРАНСФЕР,
  • СТРАХОВКА.

У вартість не входить:

  • вхідні квитки, (30-40 грн.)
  • екскурсоводи у музеях,
  • харчування.