Главная » Про компанію

Про компанію

ВАШ відпочинок – це НАША робота. І ми робимо її ДОБРЕ! Чекаємо на ВАС у нашому офісі!

DSC06294 Єгорова Ірина Євгеніївна директор 

моб.1 (067) 170 25 52, моб.2 (093) 576 84 20

Тел. Тревел сим : +37257670113 

E-mail: feerrverk2017@gmail.com, feerrverk@ukr.net


IMG_6025 Запороженко Наталіяменеджер : моб.1 (093) 683 80 64 – viber,

моб.2 (096) 209 33 33 – viber, telegram.

Досвід роботи у туризмі : з 2008 року.

Країни що відвідала: Єгипет, Туреччина, Болгарія, Чехія, Німеччина, Хорватія, Чорногорія, Греція, Туніс, ОАЕ, Ізраїль, Індія, Шрі-Ланка.


Шевченко Крістіна – менеджер:  моб. 1 (093) 683 80 65 – viber, telegram.

Досвід роботи у туризмі : з 2014 року.
Країни що відвідала: Єгипет, Туреччина, ОАЕ, Грузія, Ізраїль, Чехія, Німеччина, Австрія, Угорщина, Польща, Словаччина, Греція.

Туристична агенція “Феєрверк Мрій” одне з найкращих туристичних агенцій міста Черкаси. Наш профіль – високоякісне обслуговування туристів за всіма популярними напрямками закордонного та внутрішнього туризму. Професійно працюючи з туристами і добре розуміючись на ситуації на туристичному ринку, ми співпрацюємо тільки з перевіреними та надійними туристичними операторами та авіакомпаніями. Ми здатні запропонувати широкі можливості для відпочинку туристів на будь-який бюджет та смак: пляжний відпочинок, екскурсійні тури, паломницькі, весільні, шопінг, дитячі, індивідуальні тури.
Туристична агенція “Феєрверк Мрій” є професіоналом туристичного бізнесу. За час нашої активної роботи компанія стала одним із лідерів продажу на туристичному ринку у місті Черкаси, пропонуючи широкий спектр послуг у сфері туризму.
Для повноцінної роботи з клієнтами наш офіс оснащений за всіма технічними стандартами та підключений до систем бронювання турів, готелів та авіа перельотів, автомобілів та трансферів з гідом. Це дозволяє нам безперебійно та ретельно відстежувати кожну заявку з моменту її надходження до повернення туриста додому. Для зручності та швидкості онлайн пошуку турів з вильотом з Києва та інших міст України, Ви можете скористатися онлайн модулем пошуку турів, розміщеним на нашому сайті.
Вибравши тур у системі пошуку, ви відправляєте заявку на тур, яка надходить на електронну пошту нашого турагентства, і наш менеджер зв’язується з Вами для оформлення туру. Наші менеджери – професіонали, які мають неоціненний досвід з організації та проведення найскладніших міжнародних туристичних замовлень. Ви з легкістю можете довірити ТА «Феєрверк мрій», одному з найкращих турагентств міста Черкаси, організацію свого відпочинку, а співробітники компанії докладуть усіх зусиль для того, щоб виправдати Ваші очікування!


 sertifikat-5 sertifikat-4  sertifikat-3  sertifikat-2  sertifikat-1
 sertifikat-9  sertifikat-8  sertifikat-7  sertifikat-6
2 Сканировать1 Сканировать10002 Сканировать10001
Предлагаем:  Поиск тура; Трансфер в аэропорт Борисполь!; Трансфер в аэропорт Жуляны!; Туры выходного дня из Черкасс; Туры по Украине; Туры по СНГ; Туры по Европе; Зимние и горнолыжные туры; Туры на Новый Год!; Туры на Рождество!; Бронирование Авиабилетов; Бронирование Ж/Д билетов; Туры для школьных групп; Туры для школьных групп за рубежом; Многодневные туры для школьных групп по Украине; Однодневные туры по Украине для школьных групп; Экскурсии для школьных групп по Киеву!; Туры для школьных групп по Европе; Гостиницы в Украине!; Помощь в оформлении Апостиля; Помощь в оформлении Переводов; Помощь в оформлении Легализации; Оформление Виз; Образцы документов для оформления визы; Оформление Загранпаспорта; Оформление детских проездных документов; Онлайн проверка загранпаспорта; Помощь туристам; Памятки туристам по странам; Памятка туристам по Греции; Памятка туристам по Египту; Памятка туристам по ОАЭ; Памятка туристам по Тунису; Памятка туристам по Турции; Что брать в ручную кладь в самолёт?; Подарочные сертификаты; Аренда автобусов; Аэропорт Борисполь; Расписание рейсов в Аэропорту Борисполь; Аэропорт Жуляны; Расписание рейсов в Аэропорту Жуляны; TravelSIM; Точка продажи TravelSIM; Пополнение TravelSim; Новости туризма!; Наша компания!; Наши Контакты; Мы Вконтакте!; Мы в Фейсбуке!; Мы в Однокласниках!;