Главная » Без рубрики » МІСТИКА ДРЕВНЬОГО ЛЬВОВА І ПРИВИДИ ЗАМКІВ

МІСТИКА ДРЕВНЬОГО ЛЬВОВА І ПРИВИДИ ЗАМКІВ

lviv6

МІСТИКА ДРЕВНЬОГО ЛЬВОВА І ПРИВИДИ ЗАМКІВ
Тур 2дні/1ніч

День 1
По маршруту : Олександрівка, Кам’янка, Сміла, Золотоноша, Городище, Корсунь-Шевченківський, Київ.
18:30 — виїзд з Кропивницького
20:00 — виїзд з Черкас.

День 2
08:00 – орієнтовний час прибуття до Львова.
08:30 – сніданок (організовується самостійно).
09:00 – автобусно-пішохідна оглядова екскурсія містом Лева. Під час екскурсії ви відвідаєте:
Храм святих Ольги і Єлизавети (Костел Ельшбети)
Собор Святого Юра
Домініканський собор
Високий замок
Личаківський цвинтар (оплачується додатково 50 грн)Львов-640x394

13:00 – обід (організовується самостійно).
14:00 –переїзд до готелю і поселення.
Проживання в готелі «Лісова перлина», с. Бартатів (12 км від Львова).
Сучасний триповерховий готель, розташований в екологічно чистому місці «Лісова Перлина» на приватній території посеред лісу.
Для Вас комфортні номери категорії «стандарт». В кожному номері є телевізор. Ванні кімнати оснащено душем.
Також пропонуємо до Вашої уваги ресторан «Перлина», де ви можете скуштувати страви української та європейської кухні до 20:00.
16:30 – після відпочинку збір та виїзд до центру Львова.
17:00-19:00 – театралізована екскурсія «Містика древнього Львова».
Це не просто екскурсія, чи насичена фактами розповідь. Це — нічний вуличний театр, який перенесе Вас у минуле.
Є легенди, про які знають всі, а є такі, про які львів’яни розповідають пошепки. Увечері, при світлі смолоскипів, ми з Вами спробуємо розгадати де-які загадки, які нам задає цей прекрасний і містичний старий град … Ми проведемо вас по його вузеньких вуличках, зловісних закутках і темних переходах щоби зустріти героїв цих легенд, оповідань і міфів. Що приховує історія про господаря Томші, який був страчений у Львові? Нехай він сам розповість вам про це.Львов
А ще Львів названий на честь сина Данила Галицького. Чому так вийшло?..
… Є ще легенда про вченого охоронця — коменданта Порохової Вежі. Чому він залишився охороняти наше місто навіки ?
… А старий кат Львова, який бродить по нічних вулицях міста?.. Що він шукає ? Спитаємо його самого.
… «Чорна труна», що іноді з’являється в коридорах Ратуші — для кого вона ?
Одним словом, у супроводі провідника тих часів, запрошуємо не тільки привідкрити для себе завісу паралельного світу, але й під шурхіт старовинного одягу, брязкіт ланцюгів та світло смолоскипів, взяти участь у таємничій містерії середньовіччя власною персоною.
19:00-21:00 – вільний час.
21:00 – вечеря (організовується самостійно).
22:00 – виїзд зі Львова. Ночівля
День 3
08:00 – сніданок (входить у вартість).
08:30 — Виселення з готелю, збір групи, виїзд.
10:00 – прибуття до Золочівського замку, екскурсія. zolochevskij-zamok
Для скептиків:
Золочівський замок — перлина Львівської області. Мало хто впізнає рожевий фасад Китайського палацу, ніби з казки про принцесу. За свою історію замок встиг побувати фортецею, королівською резиденцією, панською садибою, тюрмою і навчальним закладом. Зараз Золочівський замок — це музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї.
Для містиків:
Привид з’явився на території замку випадково, з загадковим каменем, привезеним із лісу разом з деревиною. На перший погляд — звичайний камінь. Але, якщо придивитися, можна розгледіти на ньому зображення тернового вінка і вирізані загадкові написи невідомою мовою, що датуються приблизно XIV-XV століттям.
Після появи каменю, поруч із замком час від часу почав з’являтися Чорний Лицар. Він нікого не лякав і не переслідував, просто мирно проїжджав повз переляканого постояльця. Чий це образ, ніхто не знає. Кажуть, один із молодих сільських хлопців, який був шалено закоханий в господиню замку. За іншою версією — це захисник каменю. І оберігає він насправді святий Грааль, замурований усередині.
12:00 – прибуття до Підгорецького замку, екскурсія.Podhorce_-_Zamek_01A
Для скептиків:
Відвідування замку обов’язково всім любителям фільму «Д’Артаньян і три мушкетери». Саме Підгорецький замок зіграв роль міської ратуші, куди бравий Д’Артаньян доставив алмазні підвіски королеви.
Замок був побудований у XVII столітті у французькому стилі і визнавався одним з найкрасивіших палаців Східної Європи. У радянський період інтер’єр замку спочатку розікрали, а пізніше в будівлі розмістили санаторій для хворих на туберкульоз. Зараз усередині замку ведуться реставраційні роботи.
Для містиків:
Кажуть, привид оселилося в замку ще в кінці XVIII ст., коли він ще сяяв своєю красою.
Власник замку Вацлав Ржевуський убив свою дружину Марію в нападі ревнощів. Поховати її з виконанням усіх ритуалів він не міг, тому ніхто досі не знає, що з нею сталося. Розповідають різне: тіло було замуроване в стіну замку, заховане в підвалі під сходами або спалене в печі.
Жителі замку, а пізніше і пацієнти туберкульозного диспансеру, скаржилися на прозору даму без душі, яка щоночі бродила по кімнатах і залах в пишній білій сукні, гасила свічки, відкривала і закривала двері.
Хто знає, можливо, якщо лишитися у замку на ніч, з Марією можна познайомитись і зараз.

14:30 – прибуття до Олеськів.59519
14:30-15:30 – обід. (оплачується додатково, є можливість замовити комплексний обід)
16:00-18:00 – екскурсія Олеським замком.
Для скептиків:
Замок збудували не пізніше XIV століття, що робить його найстарішим у Львівській області. Дуже атмосферне місце, з яким пов’язане життя відомого польського короля Яна III Собеського.
В експозиції музею вражає колекція об’ємної дерев’яної скульптури XIV-XIX століть — найбільша в Європі. Там представлені роботи Пінзеля, Гуттерів, Кутенрайтера, Марквата і Фесінгера.
Замок оточує старий сад. Обов’язково пройдіться його стежками, це дозволить обійти замок з усіх боків і знайти скульптуру усміхненого лева. Навпроти замку стоїть Монастир капуцинів, правда, вхід на його територію закритий, зараз у його будівлі розташовується фондосховище музею.
Для містиків:
За замок довгий час боролися поляки і литовці. У той час він розташовувався на кордоні цих двох держав. Після пожежі в середині минулого століття замок був повністю зруйнований.
Охоронці розповідають, що з настанням сутінків у замку завжди відбувається щось дивне: то чуються звуки, то з’являються напівпрозорі силуети, на які реагують навіть сторожові собаки. Тут є і власний привид. За найбільш поширеною версією, це душа Адама Жолкевського. Історія його така.
Він був закоханий у Мар’яну Данилович, дочку одного з власників замку. Але отримав відмову і покінчив життя самогубством, встромивши собі ніж у серце. Його не поховали на кладовищі, а скинули в болото біля замку, як роблять із самогубцями. Душа так і не змогла знайти спокій і тепер бродить по замку, зітхаючи і лякаючи охоронців. Деякі кажуть, що дівчина також наклала на себе руки, тож у замку насправді живуть два привиди.
За іншою версією, це дух Яна Каспера, або ченця Кістки, як його називають місцеві. У день Святого Антонія він стрибнув у колодязь, чим налякав до напівсмерті тисячу прочан, які прийшли до монастиря. Чернець був душевнохворим, а душа його так і не знайшла спокою на тому світі.

18:30 – збір групи та виїзд додому.
День 4
06:15 — орієнтовний час приїзду в Черкаси.
07:45 — орієнтовний час приїзду в Кропивницький

 

Вартість туру:

2250 грн/дорослий

1300 грн діти до 12-ти років

 

У вартість входить: проїзд автобусом, проживання 1 ніч зі сніданком, екскурсійне обслуговування, супровід від туристичної фірми, страховка.

Додатково оплачується: додаткове харчування, особисті витрати, вхідні квитки на туристичні об’єкти.

Вхідні квитки до замків оплачуються додатково (з особи):
– Олеський замок: 90 грн. (дорослий), 60 грн. (студентський), 20 грн. (учнівський, пенсійний);
– Підгорецький замок: 60 грн. (дорослий), 30 грн. (студентський), 20 грн. (учнівський, пенсійний);
– Золочівський замок: 90 грн. (дорослий), 60 грн. (студентський), 20 грн. (учнівський, пенсійний).

За бажанням можна замовити комплексний обід: від 80 грн. з особи.

 

Чекаємо Вас за нашею новою адресою: м. Черкаси, вул. Припортова 22а, Бізнес-Центр «Митниця», 3 поверх, оф.303