Главная » Без рубрики » Свято молодого вина “ЗАКАРПАТСЬКЕ БОЖОЛЕ 2016”

Свято молодого вина “ЗАКАРПАТСЬКЕ БОЖОЛЕ 2016”

 1443083906-610982__sent-miklosh  slide_4  2 slide_7

Свято молодого вина “ЗАКАРПАТСЬКЕ БОЖОЛЕ 2016”
11.11.2016 – 14.11.2016
Вартість: 1700 грн;

Найкращий винний фестиваль в Закарпатській області.

ОПИС МІСЦЕВОСТІ ТА ПОДІЇ

Кращі винороби області запропонують свої винні шедеври гостям свята. Протягом двох днів винороби області виставлятимуть на фестивалі від 7 до 15 різних сортів молодого вина – виробленого з урожаю 2015 року, яке ще зберегло аромат сонця, запашного літнього дня і свіжого винограду. Одна умова: вина повинні бути виключно марочні, а не дешеві ізабельні гібриди.
Під час божоле-днів вино не тільки п’ють. Про нього дізнаються й багато цікавого: організатори розкажуть історію виноробства в Закарпатті, традиції вживання та особливості цієї унікальної справи.Захід буде проходити по вул. Волошина (пішохідна зона міста Ужгорода). Кожен день винороби Закарпаття представлятимуть напій з різних виноробних регіонів області. Дегустація абсолютно безкоштовна.
Родзинкою фестивалю стане презентація фірмового бокалу з логотипом свята «Закарпатське Божоле». По задумам організаторів, до бокалу буде додаватися спеціальна картка «Народної дегустації», а також 2a78e4fac7_92040лотерейний квиток, який прийме участь у розіграші «винної» лотереї.
Дбайливо вирощений виноград зріє та радує око розкішними гронами – прозоро-білими, насичено-рожевими, темно-синіми. Кожний сорт винограду – це неповторний та унікальний смак, своя історія та спосіб вирощування.

 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ

Дата Опис Вартість
11.11.16

19.00

Виїзд із міста Черкаси, вул. Б. Хмельницького,9
12.11.2016 Приїзд у село Карпати, Мукачівський район. Закарпатської області. Замок Шенборн — колишній палац, а з 1946 року — санаторій «Карпати». Шенборн — аристократичний німецько-австрійський рід, який нараховує кілька високопоставлених осіб римо-католицького духовенства. Представники цієї родини були найбільшими землевласниками на Закарпатті. Після придушення антигабсбурзького повстання маєтки князя Ракоці та постанців 31 липня 1728 року були подаровані цісарем Карлом VI архієпископу Лотару Францу Шенборну, який доручив керівництво своїми володіннями кузену Фрідріху Карлу Шенборну, як спадкоємцю.  Вхідні квитки:

8 грн/особа.

Приїзд у село Чинадієво, Мукачівський район, Закарпатської області. Оглядова екскурсія, замок «Сент-Міклош». Чинадієвський замок — пам’ятка архітектури XIV-XIX століть. На місці, де розташований замок, долина річки Латориця звужується, гори обступають шлях зусібіч, а неподалік знаходиться перевал, так звані “Руські ворота”, звідки угорські королі водили свої війська на Галичину. 
Приїзд у м.Ужгород. Поселення в готель.
Оглядова екскурсія містом, замком. Вхідні квитки 20 грн/особа.
Участь у фестивалі вина. Вільний час. Ночівля в готелі. Дегустація безкоштовна. Бокал із логотипом 80 грн.
13.11.2016

 

 

Сніданок в готелі. Входить  у вартість.
Виселення з готелю.  
Замок «Паланок» – унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів, один із найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам’яток Закарпаття XIV-XVII століть. Замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м і займає площу 13 930 кв.м. Точної дати заснування замку немає, але в документах, які датуються XI століттям, він уже згадується. Вхідні квитки: дорослий 15 грн/особа; учнівський – 10 грн/особа.
Оглядова екскурсія містом Мукачево. Вільний час на обід
Приїзд у м. Берегове. Купання у термальних водах (за бажанням). Термальні джерела в районі міста Берегово, є дуже рідкісними в світі, і їх можна перелічити на пальцях однієї руки. Такі джерела існують лише в Угорщині, Новій Зеландії та на Камчатці. Дорослі 30 грн/год
Виїзд до м. Черкаси. Прощання з Закарпаттям.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом євро класу, проживання, сніданок, страховка.

Дводений тур на Закарпаття з проживання і харчуванням.

Вартість складає 1700 грн

У вартість включено:

  • транспорт;
  • проживання 1 ніч в готелі;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • харчування (сніданок);
  • страховка.